3-4 червня у м.Дніпро відбувся Всеукраїнський фестиваль робототехніки та інновацій «BestRoboFest». Ця подія нового формату, яка зібрала на одному майданчику досвідчених і початківців інженерів, а також всіх, кому цікаві останні досягнення в технологічній сфері. На фестивалі з’їхалися понад 40 команд з Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Кіровоградської та Одеської областей. У межах фестивалю пройшли видовищні змагання роботів, виставка технічних новинок і гаджетів, майстер-класи та поради іменитих винахідників.
Дуже приємно, що Запорізьку область представляли декілька команд: Запорізький технічний ліцей, КЗ "ЗОЦ НТТУМ "Грані", Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Січовий колегіум”, та інші.
Вітаємо команди Запорізького технічного ліцею, які прийняли участь у змаганнях Robo Sumo. У п’ятірку кращих робо-сумоїстів увійшла команда «raZOOM» (Шикалов Данило, Пересипко Анастасія), а також свою майстерність показала команда «ZTL» (Вінярський Олексій, Піддубчак Данило).

 


Автор : joomla блоги