Манівці Запоріжжя – найкращі у 2017 році!

У березні-квітні 2017 року у м. Києві відбувся ІІІ фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на 5 відділеннях. Це відділення технічних наук, математики, фізики і астрономії, економіки та комп’ютерних наук.
З 20 учасників, що представляли Запорізьку область, 16 стали переможцями, що становить 80% від загальної кількості учасників. У скарбничці Запорізької області 2 диплома І ступеня, 8 дипломів ІІ ступеня і 6 дипломів ІІІ ступеня.
За підсумками ІІІ етапу конкурсу-захисту МАН на відділеннях науково-технічного напрямку та відповідно до формули розрахунку рейтингу Запорізька область посіла І місце! На 2 місці команди м. Києва та Львівської області.

Найрезультативніші учасники серед запоріжців:
Чередніченко Олександр - І місце на відділенні технічних наук та ІІ місце на секції «Аерофізика і космічні дослідження» (керівник Білоус С.Ю.). Штефан Дмитро -І місце на секції «Математика» (керівник Добровольська І.В.)

IMG 7027

Музиченко Микола Сергійович

Стипендіат Президента України.
Мої захоплення – фізика, математика, програмування, література. У вільний час займаюся музикою, фокусами та футболом.
З 8-го класу учасник Всеукраїнських наукових семінарів, пікніків, тощо. З 8-го класу призер конкурсів-захистів учнівських науково-дослідницьких робіт МАН. У 2017 році став призером VIII науково-виставочного конкурсу «Майбутнє України». Також шестиразово був призером обласного етапу МАН (чотири перших місця, друге і третє місце). Чотириразовий призер обласних олімпіад з фізики, хімії.

IMG 7027

Похиленко Олександр Андрійович

Захоплююся програмуванням, математикою та фізикою.
Учасник Всеукраїнських олімпіад, конкурсів-захистів учнівських науково-дослідницьких робіт МАН. У 2016 році став переможцем ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики. Посів І місце на Всеукраїнській виставці-конкурсі інноваційних молодіжних проектів «Майбутнє України» та ІІ місце на конкурсі «Intel Техно-Україна». Учасник літніх шкіл МАН України.
З дитинства мрію розробляти комп’ютерні ігри та системи штучного інтелекту. Робототехнікою захопився нещодавно. Я вважаю, що за цією галуззю – майбутнє. У наш час технології розвиваються дуже швидко. Робототехніка входить до сфер, де прогрес сильно помітний. Фахівці створюють все нових роботів, які в більшості ситуацій набагато ефективніші за людей. Тому я вирішив створити робота-помічника.
Ще одне з моїх теперішніх захоплень – 3D моделювання та комп’ютерна графіка. Крім комп’ютерів захоплююся науково-популярною фантастикою та вивченням англійської мови.

Данилюк

Данилюк Микита Сергійович

Лауреат за результатами Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт Малої академії наук.Секція «Математика» - І місце