ІІІ обласний етап

Всеукраїнських, міжрегіональних і обласних олімпіад з базових дисциплін 2019-2020 н.р.

 

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Напрямки Клас Місце ПІБ викладача
 1  Кацюба Віктор Вікторович  Астрономія  11  ІІІ  Лозовенко О.А.
 2  Яковенко Марина Ярославівна  Географія  11    Яковенко І.С.
 4  Кулєшов Ілларіон Вікторович  Фізика  10  ІІ  Білоус С.Ю.
 5  Картавий Данило Дмитрович  Фізика  10  ІІ  Білоус С.Ю.
 6  Коротченко Арсеній Вячеславович  Фізика  10  ІІ  Білоус С.Ю.

 

ІІ районний етап

Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019-2020 н.р.

Математика

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Картавий Данило Дмитрович ЗТЛ 10 ІІ Нефьодова С.С.
2 Кацюба Віктор Вікторович ЗТЛ 11 ІІ Князева Н.І.
3 Буцулько Лев Сергійович ЗТЛ 9 ІІІ Князева Н.І.
4 Ткалич Кирило Костянтинович ЗТЛ 8 ІІІ Герасимова Д.С.

 

Біологія

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Семенцов Іван Олександрович ЗТЛ 8 ІІ Яковенко І.С.
2 Коротченко Арсеній Вячеславович ЗТЛ 10 ІІ Яковенко І.С.
3 Яковенко Марина Ярославівна ЗТЛ 11 ІІ Яковенко І.С.

 

Хімія

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Дедюкін Давід Андрійович ЗТЛ 7 ІІ Яковенко І.С.
2 Віницький Владислав Костянтинович ЗТЛ 11 ІІ Яковенко І.С.


 

Інформатика

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Степаненко Денис Сергійович ЗТЛ 8 ІІІ Ткаченко Т.В.
2 Кулєшов Ілларіон Вікторович ЗТЛ 10 ІІІ Ткаченко Т.В.
3 Сиваш Олексій Романович ЗТЛ 11 ІІІ Федько О.М.

Інформаційні технології

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Бахвалова Крістіна Віталіївна ЗТЛ 10 ІІІ Ткаченко Т.В.
2 Буцулько Лев Сергійович ЗТЛ 9 ІІІ Ткаченко Т.В.

 

Історія

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Сова Карина Євгенівна ЗТЛ 10 ІІІ Богомолова О.М.

 

Фізика

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Ткалич Кирило Костянтинович ЗТЛ 8 І Тітова Н.І.
2 Буцулько Лев Сергійович ЗТЛ 9 ІІІ Баглер І.О.
3 Коротченко Арсеній Вячеславович ЗТЛ 10 І Білоус С.Ю.
4 Кулєшов Ілларіон Вікторович ЗТЛ 10 І Білоус С.Ю.
3 Картавий Данило Дмитрович ЗТЛ 10 ІІ Білоус С.Ю.

 

Георгафія

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1; Яковенко Марина Ярославівна ЗТЛ 11 І Яковенко І.С.

 

Астрономія

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1; Кацюба Віктор Вікторович ЗТЛ 11 І Лозовенко О.А.

 

Фізична культура

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Чуприна Олексій Сергійович ЗТЛ 11 ІІІ Дунямалієва О.С.




 Архів переможців олімпіад 2018-2019 н.р. 


 Архів переможців олімпіад 2017-2018 н.р. 


 Архів переможців олімпіад 2016-2017 н.р. 

 


Автор : joomla блоги