ІІІ обласний етап

Всеукраїнських, міжрегіональних і обласних олімпіад з базових дисциплін 2017-2018 н.р.

 

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Напрямки Клас Місце ПІБ викладача
           

 

ІІ районний етап

Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2017-2018 н.р.

Математика

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Картавий Данило Дмитрович ЗТЛ 8 ІІ

Даценко І.П.

2 Кулєшов Іларіон Вікторович ЗТЛ 8 ІІІ

Даценко І.П.

3 Нина Катерина Андріївна ЗТЛ 8 ІІ Даценко І.П.
4 Моргун Вікторія Вікторівна ЗТЛ 10 ІІ Паршина Л.К.

 

Українська мова та література

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
 1  Моргун Вікторія Вікторівна  ЗТЛ  10  ІІІ  Голуб Л.М.

  

Основи економіки

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Василенко Андрій Володимирович ЗТЛ 11 ІI Яковенко І.С.

 

Біологія

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Роженко Дарина Петрівна ЗТЛ 8 ІII Яковенко І.С.
2 Куценко Вероніка Євгеніївна ЗТЛ 9 ІІ Яковенко І.С.
3 Рогожкіна Юлія Євгеніївна ЗТЛ 11 ІІI Яковенко І.С.

 

Інформатика

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Сиваш Олексій Романович ЗТЛ 9 І Федько О.М.
2 Віницький Владислав Костянтинович ЗТЛ 9 ІІ Федько О.М.
3 Кацюба Віктор Вікторович ЗТЛ 9 ІІІ Федько О.М.
4 Кацюба Микола Вікторович ЗТЛ 9 ІІІ Федько О.М.
5 Богомолов Ілля Олександрович ЗТЛ 11 І Федько О.М.
6 Єрмаков Олександр Олександрович ЗТЛ 11 ІІ Федько О.М.

 

Фізика

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Кулєшов Іларіон Вікторович ЗТЛ 8 І Білоус С.Ю.
2 Картавий Данило Дмитрович ЗТЛ 8 І Білоус С.Ю.
3 Кононенко Анастасія Сергіївна ЗТЛ 8 ІІS Білоус С.Ю.
4 Горбенко Андрій Володимирович ЗТЛ 7 ІІI Тітова Н.І.

 

 

Інформаційні технології

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Баршацький Кирило Ігорович ЗТЛ 8 ІII Ткаченко Т.В.
2 Іваненко Ліана Геннадіївна ЗТЛ 11 ІІІ Ткаченко Т.В.

 

Екологія

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Батіг Олександ Олексійович ЗТЛ 11 І Яковенко І.С.

 

Фізичична культура

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Єрмаков Олександ Олександрович ЗТЛ 11 ІІ Дунямалієва А.С.

 

Історія

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Степанюк Кирило Анатолійович ЗТЛ 10 ІІІ Богомолова О.М.
2 Котлицький Тимофій Вікторович ЗТЛ 10 ІІІ Богомолова О.М.
3 Зуєв Данііл Володимирович ЗТЛ 11 ІІІ Богомолова О.М.

 

Креслення

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Констанчук Наталія Вадимівна ЗТЛ 11 І Ткаченко Т.В.
2 Роженко Дарина Петрівна ЗТЛ 8 І Ткаченко Т.В.
3 Юпко Анастасія Дмитрівна ЗТЛ 8 ІІІ Ткаченко Т.В.
4 Дарій Ростислав Сергійович ЗТЛ 9 ІІІ Ткаченко Т.В.

 

Правознавство

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Кацюба Віктор Вікторович ЗТЛ 9 ІІІ Семешко Д.В.

 

Хімія

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Школа Клас Місце ПІБ викладача
1 Роженко Дарина Петрівна ЗТЛ 8 ІІІ Яковенко І.С.
2 Кулєшов Іларіон Вікторович ЗТЛ 8 І Яковенко І.С.
3 Агінський Олександр Борисович ЗТЛ 8 ІІІ Яковенко І.С.
4 Кононенко Анастасія Сергіївна ЗТЛ 8 ІІІ Яковенко І.С.
5 Мошинець Катерина Сергіївна ЗТЛ 8 ІІІ Яковенко І.С.
6 Куценко Вероніка Євгеніївна ЗТЛ 9 ІІІ Яковенко І.С.
7 Віницький Владислав Костянтинович ЗТЛ 9 ІІ Яковенко І.С.
8 Рогожкіна Юлія Євгеніївна ЗТЛ 11 І Яковенко І.С.
9 Моргун Вікторія Вікторівна ЗТЛ 10 І Яковенко І.С.




 Архів переможців олімпіад 2016-2017 н.р. 


Автор : joomla блоги