Lab_centr_2018

Ми це зробили! Команда raZOOM перемогла у відбірковому турнірі FIRST LEGO League в місті Харкові. Це було чудово та незабутьньо. Члени команди дуже вдячні всім нашим друзям, які вірили в нашу команду та вболівали за нас.
3 лютого 2018 року у м. Харкові відбувся відбірковий турнір FIRST LEGO LEAGUE. В цей день до Харкова з’їхалися 18 команд з різних населених пунктів Харківської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської областей. Кожна команда намагалася вразити суддів та здобути таку бажану путівку на Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO LEAGUE який відбудеться 3-4 березня 2018 року у м. Києві. Запорізький технічний ліцей представляла команда raZOOM у складі: Шикалов Данило (11 клас), Моргун Вікторія (10 клас), Пересипко Анастасія (10 клас), Василенко Андрій (11 клас), Куценко Вероніка (9 клас), Піддубчак Данило (8 клас), Баршацький Кирило (8 клас), Єрмаков Олександр (11 клас).
За підсумками турніру команда raZOOM здобула другу нагороду у номінації «Основні цінності». Вітаємо команду з перемогою та бажаємо їй успіху на Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO LEAGUE.

 

 

 


Автор : joomla блоги