startap_01122018

Українські навчальні заклади долучилися до всесвітньої ініціативи “Година коду 2018”.
05 грудня до цієї найбільшої освітньої IT-події долучилися учні Запорізького технічного ліцею. Ліцеїсти опановували можливості програмування в спеціально створеному середовищі, де за допомогою команд-блоків виконували запропоновані головоломки. Сам процес розробки програми захоплює, створює позитивний настрій!
Школярі мали змогу на одну годину поринути в захоплюючий світ програмування разом з відомими комп’ютерними героями. Загалом в Україні до глобального руху долучилися понад 2000 навчальних закладів, що стало можливим за підтримки Міністерства освіти і науки України.
HourofCode -це найбільша освітня IT-подія, в якій бере участь понад 100 мільйонів школярів із 180 країн світу. Мета заходу – популяризація ІТ серед школярів за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики на платформі Scratch.
Цього року українські школярі 2-11 класів як з великих міст, так і з маленьких сіл у форматі гри вчилися писати найпростіший код разом із усім світом. Протягом години учні на прикладі відомих ігор задавали команди комп’ютерним героям, аби ті за допомогою правильно написаних рядків коду виконували поставлені завдання.

  

 

 


Автор : joomla блоги