Pr_Poroh_19122018

День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю. Понад 140 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету, мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах.
З метою захисту дітей від небажаної інформації в Інтернеті Запорізький технічний ліцей приєднався до заходу «День Безпечного Інтернету – 2019».
Впродовж неділі в ліцеї будуть проведені різноманітні заходи до Дня Безпечного Інтернету.
5 лютого 2019 року в рамках Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC учні Запорізького технічного ліцею приєднались до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні.
Учні 9 класу дивилися презентаційний матеріал: «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство». Спікер: Самойлов Станіслав, т. в. о. заступника Начальника управління – начальник першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майор поліції.
Учні 8, 9 класів дивилися презентаційний матеріал: «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей». Спікер: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки.
З метою захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті учні ліцею приєдналися до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг – урок на тему: «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».
Учні ліцею освоювали хмарні технології і створили он-лайн презентацію, де розглядали Інтернет-залежність, а також безпечне погодження в Інтернеті.
Щодо збору інформації, проведення аналізу розроблено буклет на тему «Безпека в Інтернеті» і проведено тестування з метою перевірки здібностей до кар’єри аналітика з кібербезпеки.

Цього року до Дня безпечного інтернету долучилися учні Запорізького технічного ліцею. Дивіться презентацію, створену учнями ліцею

* Безпечний Інтернет


Автор : joomla блоги