MAN_Tynis2019

з 21 по 27 березня 2019 р у м. Монастир (Туніс) відбувався Міжнародний фестиваль інженерних наук і технологій I-FEST², організований Туніською асоціацією майбутнього науки і техніки (ATAST). Тут зібралося майже 300 делегатів, які представляли 45 країн світу, серед них – США, Франція, Італія, Бразилія, Китай, Малайзія та ін.
Дуже пишаємося, що учениця 9 класу Запорізького технічного ліцею Кононенко Анастасія за свій проект «Автомобіль: безпека для дитини» у науковому напрямі «інженерія» отримала «срібло»! Вітаємо керівника Білоус Світлану Юріївну!
Ідея винаходу Анастасії про систему оповіщення забутої дитини в автомобілі полягає в тому, що в ролі датчика дівчина пропонує використати замок ременя безпеки, яким пристібається дитяче сидіння.
Для цього необхідно замінити стандартний замок ременя безпеки на замок, який має контактну пару, а саме – на замок переднього сидіння водія. Цей датчик ми пропонуємо підключати одночасно мінімум до двох штатних систем оповіщення, які є зараз в усіх сучасних автомобілях, – розповіла винахідниця.
Саме за простоту технічного рішення, надійність і порівняно низьку вартість розробка Анастасії здобула «срібну» перемогу.

 

  


Автор : joomla блоги