Ось і закінчилася навчальна практика в Запорізькому технічному ліцеї. Впродовж двох тижнів з 27.05 по 07.06.2019 року ліцеїсти систематизували й узагальнювали здобуті за рік знання. Креативність форм та методів надала можливість для формування в учнів предметних і ключових компетентностей, а саме уміння вчитися і бути здатним до саморозвитку, отримати високу оцінку за практичну діяльність з різних предметів.
Уроки англійської мови для учнів пройшли в нестандартному форматі. Діти змогли самі створити ігри англійською мовою, в яких згадали правила з англійської граматики та лексику, пройдену за рік. Деякі учні навіть виявили бажання поєднати 2 проекти з різних предметів, створивши презентацію з географії англійською мовою.
Під час навчальної практики ліцеїсти з української мови візуалізували здобуті знання. Опанували ключові прийоми мальованого та аплікаційного скрайбінгу. Яскраво, лаконічно та креативно зобразили вивчені на уроках теми. Після створення малюнків, схем, таблиць успішно презентували та захистили свої роботи.
Під час літньої навчальної практики з інформатики ліцеїсти виконали дослідницькі проекти з проблемних питань інформатики. Учні самостійно обрали тему проекту, виходячи із власних інтересів та об’єднались у робочі групи. Під час роботи над проектами необхідно було знайти та відібрати інформацію із різноманітних джерел, оформити та розмістити на хмарному сервісі презентацію проекту, створити та опублікувати в інтернеті сайт проекту. По закінченні роботи над проектом ліцеїсти здійснили публічну презентацію проекту.
У ході начальної практики з математики учні ЗТЛ повторили і систематизували навчальний матеріал з теми: функція, степеневі, ірраціональні, логарифмічні та тригонометричні вирази та розв’язати завдання з зазначених вище тем у форматі ЗНО. Окрім цього учні підготували і захистили науково-навчальними проекти. Теми робіт були вибрані не випадково і були пов’язані з розділами математики, які вивчаються лише в класах з поглибленим вивченням математики.
Учні Запорізького технічного ліцею під час навчальної практики відвідали Національний заповідник «Хортиця». Екскурсія по «Запорізькій Січі» була пізнавальною, цікавою та захоплюючою, ліцеїсти дізнались про життя, побут та діяння козаків, про подвиги, правила, характер, віру українського козацтва. Провели паралель з історичними піснями про козаків, вивченими на уроках української літератури.

 Відео:

Проект "Orbita"             Проект "Днепрогес"          Проект "Дубовка"          Проект "Історія Олександрівська"

 


Автор : joomla блоги