MU_05112019/MU_0511209

4-7 листопада 2019 року в рамках Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET 2019» відбувся фінальний етап Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», організатором якої є Національний центр «Мала академія наук України».
У ювілейній X Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», яка відбувається у приміщенні Міжнародного виставкового центру, брали участь понад 130 учнів із усіх регіонів нашої держави. Конкурсанти презентували 121 проект.
Юні науковці презентували на розсуд журі та наукової спільноти свої унікальні розробки та проекти під час публічного стендового захисту за сьома номінаціями, продемонстрували розроблені власноруч макети та моделі, за що отримали високі оцінки від членів журі, учасників та відвідувачів Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET».
Вітаємо юних винахідників, які стали переможцями та призерами Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»:
ІІІ місце у номінації «Матеріалознавство та перспективні технології» посів Сиваш Олексій, учень 11 класу з проектом «Жилий Гравітаційний модуль».
Інші вихованці Запорізького технічного ліцею, які брали участь у фінальному етапі Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», теж отримали багато позитивних відгуків і конструктивних пропозицій від професіоналів та науковців, відчули конкурентоздатність своїх досягнень та одержали унікальну можливість вдосконалити власні розробки у майбутньому:
Кацюба Микола, учень 11 класу, автор проекту «Розумна камера — майно під контролем»;
Кулєшов Іларіон, учень 10 класу, автор проекту "Голосовий помічник: для побуту та навчання";
Коротченко Арсеній, учень 10 класу, автор проекту "Деякі проблеми демонтажу та експлуатації літаків";
Кононенко Анастасія, учениця 10 класу, автор проекту "Друге життя пластикової пляшки - шлях до чистого довкілля".

  


Автор : joomla блоги