Дорогі учні та шановні батьки!

Наближається закінчення непростого для Вас і для нас навчального року, отже настав час підводити підсумки нашої сумісної роботи.

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 16.04.2020 No 1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року» з метою проведення   підсумкового річного оцінювання навчальних досягнень учнів з урахуванням результатів оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання за другий семестр в ліцеї, згідно графіку протягом 2 тижнів будуть проведені дистанційні перевірочні роботи та усне опитування.

Завдання підсумкових робіт будуть розміщені в день їх проведення. Результати будуть також повідомлені особисто кожному в дистанційному режимі. Завдання на інші предмети в період з 04.05.20 по 15.05.30 будуть мінімізовані і не потребуватимуть виконання вправ з оцінювання.

Прохання: надати класному керівнику зворотній зв'язок, що з графіком ознайомлені.

Навчальні заняття в дистанційному режимі будуть здійснюватись й надалі згідно розкладу до 29.05.2020.

Шановні батьки, просимо вас створити максимально сприятливі умови для того, щоб діти могли написати контрольні роботи вчасно та з дотриманням ними академічної доброчесності. Якщо з певних поважних причин ваша дитина не зможе виконувати завдання контрольної роботи у вказаний день, завчасно зверніться до вчителя, який викладає у вашої дитини відповідний предмет або до класного керівника для індивідуального вирішення цієї проблеми. В період до 21.05.2020 будуть проведені за новими завданнями перевірочні роботи для тих, хто не зміг з поважних причин виконати їх своєчасно або відбувся технічний збій.

22.05.2020 р. будуть надіслані попередні результати за 2 семестр.

До 29.05.2020 р. буде здійснення річне оцінювання.

Дякуємо за співпрацю та бажаємо здоров'я та успіхів!

 

 

 Автор : joomla блоги