Шановні батьки!

Доводимо до вашого відома інформацію про систему заходів, що з 01.09.2020 року вживатимуться у Запорізькому технічному ліцеї для створення безпечних умов перебування та навчання учнів в період пандемії COVID19.
З метою уникнення великого скупчення дітей, дотримання вимог щодо соціального дистанціювання, своєчасного виявлення ознак респіраторно-вірусних захворювань:
1. Встановлюється гнучкий графік початку занять для різних паралелей.
2. Збір дітей перед початком занять проводиться на шкільному подвір’ї у спеціально відведених для кожного класу місцях, де класний керівник або черговий вчитель проводять опитування щодо самопочуття учнів, виявляють дітей з ознаками ГРВІ.
3. Класи заходять до приміщення школи у супроводі класного керівника або чергового вчителя через усі наявні входи відповідно до затвердженого розподілу та схеми руху.
4. Вхід батьків до школи категорично заборонений.
5. Школа забезпечує встановлення на вході антисептиків.
6. За кожним класом закріплюється окрема класна кімната, де проходитимуть всі уроки, за виключенням фізичної культури, трудового навчання та предметів, що передбачають поділ класу на групи.
7. Прибирання класних кімнат, обробка підлоги, парт та стільців дезінфікуючими засобами проводиться технічним персоналом школи до початку занять та після їх закінчення.
8. На перервах діти знаходяться у шкільних коридорах або, якщо дозволяють погодні умови, на шкільному подвір’ї , а класи провітрюються. Під час перерв та пересування учнів по школі дотримання маскового режиму є обов’язковим. Забезпечення дітей масками (із розрахунку одна маска на 3 години використання) відноситься до сфери відповідальності батьків.
9. Харчування дітей у їдальні проводиться за встановленим графіком: для кожної паралелі виділяється окрема перерва. Забороняється робота буфету. Столи та стільці у їдальні розставляються відповідно до вимог МОЗ щодо безпечної відстані та граничної кількості учнів за столом.
Шановні батьки! Запевняємо, що адміністрація школи, педагогічний колектив та технічний персонал навчального закладу прикладуть усіх зусиль, аби запобігти виникненню та поширенню вірусної інфекції у ліцеї. Сподіваємося, що ви також відповідально поставитеся до своїх обов’язків щодо забезпечення дітей засобами індивідуального захисту і контролю стану їх здоров’я.


Автор : joomla блоги