school_z_090221.jpg

Запрацювала дистанційна платформа «SchooL-Z», створення якої ініціювала Запорізька міська рада та департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Змістовне наповнення платформи здійснювали творчі об’єднання педагогів міста.
Платформою можна користуватися як за дистанційною, так і за очною формою навчання. Вона покликана забезпечити додаткову підтримку учнів 5-9 класів, батьків та вчителів закладів загальної середньої освіти міста Запоріжжя.
На платформі розміщено навчальні відео, презентації, інтерактивні вправи, матеріали для самостійної роботи, які систематизовані за класами з 14 предметів (українська мова, українська література, зарубіжна література, англійська мова, алгебра, геометрія, інформатика, всесвітня історія, історія України, фізика, хімія, географія, біологія). Після проходження реєстрації на «SchooL-Z» учні зможуть у зручний для себе час повторити вивчений матеріал, вивчити тему наперед, у них буде можливість повернутися до незрозумілого матеріалу. Зазначимо, що «SchooL-Z» взаємодіє з платформою «Нові знання», де розташовані електронні щоденники та електронні журнали з результатами навчальної діяльності учнів.
Пропонуємо Вам познайомитися з цим ресурсом та оцінити його можливості. Доступ до платформи – за посиланням https://school-z.zp.ua/.


Автор : joomla блоги