Yni_fizuku_ZTL1.jpg

Yni_fizuku_ZTL2.jpg

24 грудня на математичному факультеті відбулася фінальна новорічна гра у рамках відкритого турніру «Сила фізики – 2021». Це вже четверта така зустріч команд. До фіналу вийшла команда Запорізького технічного ліцею «Юні фізики ЗТЛ».
Вітаємо учнів 9 класу: Марчука Максима, Кудіна Олександра, Шашкіна Віктора, Бредуна Максима та Лазареву Дарію з ІІ місцем у фінальній ІV грі відкритого турніру «Сила фізики-2021»!
Розділов завдань було чотири: експериментальні задачі, теоретичні задачі, бліц-турнір та запитання від експертів. Цікавий спосіб, який теж мав продемонструвати ерудованість учасників гри, обрав при цьому експерт щодо визначення послідовності відповідей команд: капітани мали називати імена відомих фізиків, назви фізичних величин тощо, допоки почергово вибували.
Під час вирішення задач доповідачі продемонстрували не тільки глибокі знання, а й вміння креативно мислити, знаходити різноманітні підходи до вирішення тих чи інших практичних й теоретичних завдань. Вони малювали схеми на дошках, а також відповідали на запитання експертів та представників інших команд. Усі рішення обговорювалися експертами та присутніми в аудиторії. Корисним даний захід виявився для майбутніх молодих фахівців і з точки зору розвитку важливих для них комунікативних навичок, вміння захищати свої публічні виступи, доводити наукові думки тощо.
Високий рівень знань продемонстрували учасники фінального туру, отже рішенням журі було відзначити усі команди, які виступали цього дня. Їх особисто привітав професор Андрій Андрєєв і побажав подальших успіхів у вивченні фізики. Переможцям також вручили подяки від факультету та пам’ятні подарунки.

Проєктна група спеціальності Середня освіта (Фізика) провела фінальну гру відкритого турніру «Сила фізики-2021» для учнів закладів загальної середньої освіти


Автор : joomla блоги