Заходи щодо попередження випадків булінгу

Нормативно-правова база

Лист МОН України від 20.03.2020 № 6/480-20 "Про план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 26.02.2020 № 293 ''Про затвердження плану заходів,спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти''

Наказ МОН України від 28.12.2019 №1646 ''Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти''

Закон України від 18.12.2018 № 2657-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"

Лист МОН України від 29.12.2018 № 1/9-790 "Щодо організації роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу"

Лист Міністерства освіти і науки України від 18.05.2018 № 1/11-5480. Запобігання та протидія насильству. Методичні рекомендації.


 

Правила поведінки здобувачів освіти Запорізького технічного ліцею.

* План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькування) в Запорізькому технічномуліцеї на 2021-2022 н.р.

* Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) і реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування).

 * Зразок заяви про випадки булінгу (цькуванню)

 


 

З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації дивиться відеоролики: Stop Sexting, «Припиніть струшувати дитину», що носять соціально значимий, некомерційний, характер:

StopSexting1020.jpg

notshake.jpg

 

Виховна година "Стоп булінг"

Стоп булінг

Мета: формувати нетерпимість до проявів агресії; розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля; розвити навички надання і отримання допомоги.

Очікувані результати: наприкінці заняття учні:

пояснюють, що таке булінг;

розпізнають булінг і дружні піддражнювання;

розробляють стратегії подолання булінгу;

демонструють емпатію до жертв насилля, уміння припиняти булінг та звертатися по допомогу;

називають джерела допомоги жертвам булінгу.


Автор : joomla блоги