Заходи щодо попередження випадків булінгу

* План заходів попередження випадків булінгу на 2018-2019 н.р.

* Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу в ліцеї

* Порядок реагування на доведені випадки булінгу

 

Заходи ЗНО - 2019

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, про заходи, які в рамках інформаційної кампанії плануємо провести в оn-line режимі на платформі Youtube каналу Дніпропетровськогорегіонального центру оцінювання якості освіти (DnRCOYaO) для учнів/студентів закладів освіти, які у 2019 році мають складати зовнішнє незалежне оцінювання:
20.12.2018 о 12.00 зустріч начальника методичного відділу ДпРЦОЯО Мукомел Н.А. з учнівською та педагогічною громадськістю з питань підготовки до ЗНО «ЗНО 2019 – необхідний елемент майбутнього. Підготовка до ЗНО». Доступ до участі в заході за таким посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=i7boIradbm8&feature=youtu.be
10.01.2018 о 14.30 зустріч начальника методичного відділу ДпРЦОЯО Мукомел Н.А. з учнівською та педагогічною громадськістю з питань проходження пробного ЗНО «Пробне ЗНО 2019 – побач перспективу».
Доступ до участі в заході за таким посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=nZupqRx1ghY&feature=youtu.be
Запрошуємо взяти участь у заходах випускників закладів середньої освіти та класних керівників випускних класів.
Матеріали зустрічі планується зберігати у записі на каналі Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (DnRCOYaO) для можливості їх використання у зручний час.

 

14 грудня 2017 року відзначався День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Проведено відповідні тематичні заходи спрямовані на посилення турботи про постраждалих громадям, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи,гідне вшанування пам'яти загибих.

Національний музей Чорнобиль запрошує здійснити віртуальний тур

 

Чорнобиль. Фотозйомка 20.04.2015

Автор з'емки "Чернобль сьогодні"  випускниця Запорізького технічного ліцею Назаренко Оксана

 

 


Автор : joomla блоги