Профорієнтаційні матеріали

 

Абітурієнту. 

 /photo_2022-08-12_14-32-50.jpg

Виїхали за кордон, але якісну освіту хочете отримати в українському університеті, який не вимагатиме від Вас повернутись до завершення війни? Запорізький національний університет, Освітня програма Програмне забезпечення систем, спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення в Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні. https://cutt.ly/7Xe4ao4 

Навчаємо розробників ПЗ (навіть якщо зараз програмувати не вмієте), всі заняття за розкладом онлайн в корпоративному Microsoft Teams (неважливо чи то COVID чи то війна), навички потрібні для працевлаштування, до навчальної програми інтегровані курси Академії Cisco професійного рівня, практика в українських фірмах ( в тому числі онлайн) з подальшим стажуванням та працевлаштуванням. 

Всі етапи вступу онлайн, навіть надання оригіналів. https://i.imgur.com/wpiWiIK.jpg Вартість навчання за контрактом на семестр 9 575 грн на денному/ 5500 грн на заочному. Є бюджетні місця.

Контактні дані: 

Безверхий Анатолій Ігорович, тел. +380 95 531 1791 (Vodafone), +380 99 255 01 09 (Telegram)

Полякова Наталія Петрівна, тел. +380 95 537 4995 (Telegram, Viber, WhatsApp)

 

 

 

 

Sites_med.jpg

Абітурієнту. 

Сайт Запорізького державного медичного університету

 

 

 

 У Запоріжжі СБУ затримала аноніма за систематичні погрози мінування об’єктів

CBYmin17032021.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги учнів!

hubno05032021.jpgНомери екстрених служб - найважливіші телефонні номери, які повинні знати кожна людина. Часто від них залежить життя, і не лише власне.
Саме рятувальники, поліцейські та лікарі повинні за лічені хвилини прийти на допомогу. Однак, часто люди користуються тим, що ці служби не можуть не реагувати на виклики.
До вказаних служб надходять повідомлення зі стаціонарних та мобільних телефонів із проханням про допомогу від людей, які потрапили в різні ситуації. Проте серед них, на жаль, часто трапляються і неправдиві, тобто хибні виклики.
ДІТИ! Звертаємо вашу увагу на те, що не варто жартувати із повідомленнями до спеціальних служб. За це передбачено адміністративну відповідальність (стаття 183. КУпАП Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.) Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Пам’ятайте: коли ви здійснюєте завідомо неправдивий виклик, хтось інший лишається без допомоги, яка йому вкрай необхідна.

 

 

 

Запрошуємо до вступу у ВНЗ які здійснюють підготовку поліцейських

 

 

 


Автор : joomla блоги