У Запоріжжі СБУ затримала аноніма за систематичні погрози мінування об’єктів

CBYmin17032021.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги учнів!

hubno05032021.jpgНомери екстрених служб - найважливіші телефонні номери, які повинні знати кожна людина. Часто від них залежить життя, і не лише власне.
Саме рятувальники, поліцейські та лікарі повинні за лічені хвилини прийти на допомогу. Однак, часто люди користуються тим, що ці служби не можуть не реагувати на виклики.
До вказаних служб надходять повідомлення зі стаціонарних та мобільних телефонів із проханням про допомогу від людей, які потрапили в різні ситуації. Проте серед них, на жаль, часто трапляються і неправдиві, тобто хибні виклики.
ДІТИ! Звертаємо вашу увагу на те, що не варто жартувати із повідомленнями до спеціальних служб. За це передбачено адміністративну відповідальність (стаття 183. КУпАП Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.) Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Пам’ятайте: коли ви здійснюєте завідомо неправдивий виклик, хтось інший лишається без допомоги, яка йому вкрай необхідна.

 

 

 

Запорізька гімназія №31 та ЗНУ оголошують додатковий набір учнів до 10 класів

Запрошуємо до вступу у ВНЗ які здійснюють підготовку поліцейських

 

Профорієнтаційні матеріали

Запрошуємо до вступу у вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України

Центральний об’єднаний районний військовий комісаріат запрошує юнаків та дівчат вступити до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України (далі – ВВНЗ), із подальшим здобуттям вищої освіти та призначення на посади офіцерського складу, а також навчання у військових коледжах з подальшим здобуттям військової освіти та призначенням на посади сержантського складу.
На навчання приймають осіб, які здобули повну загальну середню освіту з числа цивільної молоді віком від 17 років до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання.
Особи жіночої статі приймаються на навчання на рівних правах з особами чоловічої статі.
Випускники військових коледжів сержантського складу отримують освіту та диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня – «Молодший спеціаліст» Термін навчання 2,5 роки.
Випускники ВВНЗ отримують вищу освіту освітнього ступеню «бакалавра» або «магістра», та відповідну військово-професійну кваліфікацію. Термін підготовки на посади офіцерів командного складу – 4 роки, офіцерів інженерного, гуманітарного, юридичного та адміністративного складу – 5 років.
Переваги навчання у вищих військових навчальних закладів:
- прийом на навчання до військових навчальних закладів відбувається за державним замовленням (за кошти державного бюджету),
- під час навчання виплачується стипендія,
- повне забезпечення побутових умов під час навчання,
- надання відпусток під час навчання (зимова та літня),
- отримання сучасної престижної освіти та спеціальності рівня бакалавр або магістр, яка актуальна в цивільному житті (тобто видається диплом державного зразка за яким є можливість працювати по цивільній професії),
- повне забезпечення речовим майном за рахунок Держави,
- безкоштовне 3-х разове харчування,
- безкоштовне медичне забезпечення та лікування,
- гарантоване працевлаштування за отриманою освітою,
- високий рівень грошового забезпечення та соціальна підтримка.
Для отримання детальної інформації звертайтесь до Центрального об’єднаного військового комісаріату за телефонами: (061) 233-14-17, 067-719-19-38, 095-526-67-37. Адреса: Центральний ОРВК, вул. Сталеварів, 20, кабінет № 4.

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Факультет фізичного виховання ЗНTУ

 

 


Автор : joomla блоги