Баглер Ігор Олегович

Директор ЗТЛ, вчитель фізики, категорія вища, 
старший вчитель

Ахтирська Любов Іванівна

Заступник директора, вчитель російської мови, категорія вища, вчитель-методист

yanchyk1.jpg

Янчук Анастасія Ігорівна

Заступник директора, вчитель англійської мови, категорія друга

 

Dustansino/dist_nav_only.jpegШановні батьки, учні та вчителі!
З метою попередження поширення захворювання на COVID-19 та недопущення епідемічних ускладнень серед здобувачів освіти, в термін з 07.02.2022 року та до окремого рішення навчальні заняття для 7-11 класів будуть організовані з використанням технологій дистанційного навчання.

znovyvsh.jpgШановні батьки та учні Запорізького технічного ліцею!
З 3 лютого 2022 року виходимо на очне навчання з дотриманням карантинних правил за звичайним розкладом. Чекаємо 3 лютого всіх в ліцеї, турбуємося про здоров'я кожного.

yachs26032021.jpgШановні батьки, учні та вчителі!
З  25 січня в Запорізькому технічному ліцеї розпочинається дистанційне навчання!
Освітній процес буде здійснюватись в синхронному та асинхронному режимах засобами G-Suite for Education (GoogleClassroom, Google Meet), порталу Нові знання та дистанційної платформи «SchooL-Z» . Просимо забезпечити щоденну участь дітей в онлайн уроках відповідно до розкладу та режиму роботи ліцею. У разі виникнення питань, проблемних ситуацій звертайтесь до класного керівника, адміністрації закладу.

Дістанційне навчання в ліцеї продовжується до 2 лютого вкючно!

WorldSkills_Ukraine_2021/WorldSkillsUkrain2021_08.jpg

Протягом грудня відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у компетенціях: «Кібербезпека», «Інтернет речей» і "Мехатроніка" серед учнів 14-16 років.
Вітаємо учнів 9 -10 класів переможців конкурсу «WorldSkills Ukraine»:
-компітенція «Мехатроніка» - Кудін Олександр, Бредун Максим (керівник команди вчитель інформатики Ткаченко Тетяна Віталіївна) – І місце;
-компетенція «Інтернет речей» - Марчук Максим, Шашкін Віктор (керівник команди вчитель інформатики Ткаченко Станіслав Олегович) – ІІІ місце;
-компетенція «Кібербезпека» - Іванов Олександр, Пересипко Олег (керівник команди вчитель інформатики Ткаченко Тетяна Віталіївна) – ІІІ місце.
Оголошено переможців, які проходять на національний етап змагань:
Запорізька область - Олександр Кудін, Максим Бредун - Запорізький технічний ліцей (керівник команди вчитель інформатики Ткаченко Тетяна Віталіївна)

Read more...

Yni_fizuku_ZTL1.jpg

24 грудня на математичному факультеті відбулася фінальна новорічна гра у рамках відкритого турніру «Сила фізики – 2021». Це вже четверта така зустріч команд. До фіналу вийшла команда Запорізького технічного ліцею «Юні фізики ЗТЛ».
Вітаємо учнів 9 класу: Марчука Максима, Кудіна Олександра, Шашкіна Віктора, Бредуна Максима та Лазареву Дарію з ІІ місцем у фінальній ІV грі відкритого турніру «Сила фізики-2021»!
Висловлюємо подяку вчителю фізики Запорізького технічного ліцею, доктору педагогічних наук, завідувачу кафедри загальної та прикладної фізики, професору ЗНУ Андрію Андрєєву за організації та проведення турніру та підготовку ліцеїстів!

Read more...

LazarevaD_2021.jpgВітаємо Лазареву Дарію, ученицю 9-А класу з І місцем серед гімнасток у відкритій першості з художньої гімнастики ДЮСШ "Хвиля".

peremoz_olimp2019/perem1.jpgВітаємо команду ліцею з ІІІ місцем у чемпіонаті Олександрівського району з баскетболу серед юнацьких команд закладів загальної середньої освіти міста в складі:
Горлова Дмитра, Кравченка Данила- 11 кл.,
Родіна Данила, Карнауха Дмитра, Базаренко Тимофія, Червоненка Демида - 10-Б кл.

peremoz_olimp2019/perem5.jpgВітаємо ліцеїстів з перемогою у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології:
Семенцова Івана, 10-А клас - І місце;
Бичкову Олександру, 11-А клас -І місце

peremoz_olimp2019/perem2.jpgВітаємо з перемогою на "XXI Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика":
Лазареву Дарію, 9 клас - ІІ місце;
Горулько Богдана, 10-Б клас - ІІІ місце

peremoz_olimp2019/perem4.jpgВітаємо ліцеїстів з перемогою у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії:
Кудіна Олександра, 9-А клас - І місце;
Обштирь Ярослава, 8-А клас -ІІ місце